Донецький чорнобилець помер після атаки на наметове містечко (відео)

У Донецьку помер один з чорнобильців, що брав участь в акції протесту-голодуванні. Цю інформацію підтвердили в ГУ МВС України в Донецькій області, повідомляє ТСН.

"Співробітники МНС, попередивши правоохоронців, почали демонтаж намету, який є їх власністю. Через 10 хвилин людині стало погано, йому викликали швидку допомогу. Коли вони (чорнобильці) оточили машину, правоохоронці створили "живий коридор", щоб машина могла виїхати", - розповів начальник відділу зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Донецькій області Ігор Дьомін.

Він наголосив, що міліціонери не брали участь в процесі демонтажу, а лише забезпечували порядок на території наметового містечка. За його даними, на місці чергують 15 міліціонерів.

Раніше повідомлялося, що в Донецьку знесли наметове містечко голодуючих чорнобильців. Однак зясувалося, що був знесений тільки один намет - штабний. Люди, які це робили, забрали з собою намет, 2 печі-буржуйки, а також генератор. Все інше лишилось лежати на землі. Решту наметів не чіпали.

Нагадаємо, під час знесення намету одному з учасників акції протесту-голодування стало зле, його помістили в машину швидкої допомоги. Правоохорнці не підпускали чорнобільців до швидкої, через що сталася бійка.

На той час у наметовому містечку 27 осіб з числа інвалідів-чорнобильців продовжували голодування, розпочате 15 листопада. Вони вимагають не скорочувати їм виплати. 23 листопада чорнобильську акцію протесту заборонив Донецький окружний суд. Міліція вже вручила протестуючим протокол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі