На Тернопільщині через викид у водойми небезпечних отрутохімікатів масово гине риба (фото)

У річці Збруч, що поблизу села Скала-Подільська, через викид у водойми небезпечних отрутохімікатів масово гине риба.

За словами громадського активіста Андрія Об’єщика, це результат дій Скала-Подільського консервного заводу німецької фірми DOHLER,який  працює без очисних споруд і всі неочищені агресивні хімікати, від яких власне і гине риба, зливає у річку Збруч.

"МАСОВА ЗАГИБЕЛЬ РИБИ НА р. ЗБРУЧ. 11.09.2015

Скала-Подільський консервний завод німецької фірми DOHLER. На фото добре видно, як знахабнілий НІМЕЦЬ скидає в річку Збруч неочищені агресивні хімікати від яких гине риба.
А ТЕПЕР ВИНИКАЄ ЗАПИТАННЯ - ХТО БРАКОНЬЄР? Сільський житель чи завод без очисних споруд? І хто дозволив їм працювати без очисних?" - пише Андрій Об’єщик на своїй сторінці у Фейсбук.

Фото та відео матеріали, які засвідчують очевидні екологічні  правопорушення, вже направили у держекоінспекцію Тернопільської області.

На Тернопільщині через викид у водойми небезпечних отрутохімікатів масово гине риба (фото) (фото) - фото 1 На Тернопільщині через викид у водойми небезпечних отрутохімікатів масово гине риба (фото) (фото) - фото 1 На Тернопільщині через викид у водойми небезпечних отрутохімікатів масово гине риба (фото) (фото) - фото 1
biznesoblast.com
Тернопільщина масова загибель риби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі