На Тернопільщині вантажівка на смерть переїхала водія (фото 18+)

Сьогодні, 14 вересня, близько 7.30 ранку на вул. Промисловій села Острів Тернопільського району, стався нещасний випадок. 

З території підприємства, яке начебто займається покриттям асфальтованих доріг, за адресою вул. Промислова 5В, виїжджала фура. Водій, який не поставив машину на ручне керування, розплатився за це життям. Авто не було увімкнено на безпечний режим керування. Щойно вантажівка зрушила з місця, водій спробував оббігти машину і заскочити у кабіну, аби зупинити авто, але він не встиг, пише Терен.

Фура на ходу спершу протаранила ворота підприємства, а тоді з лівого боку притиснула чоловіка, який через декілька секунд опинився під задніми колесами вантажівки. На місці події працюють правоохоронці та судмедекспертиза.

Свідки та очевидці побаченого від коментарів відмовились. 

На Тернопільщині вантажівка розчавила водія (фото 18+) (фото) - фото 1 На Тернопільщині вантажівка розчавила водія (фото 18+) (фото) - фото 1 На Тернопільщині вантажівка розчавила водія (фото 18+) (фото) - фото 1 На Тернопільщині вантажівка розчавила водія (фото 18+) (фото) - фото 1
Тернопільщина вантажівка водій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі