У Тернополі злодій вдруге намагався поцупити товар із магазину

27-річний тернополянин, якому вдалося раз поцупити гаманець із крамниці, повернувся туди вдруге. Проте знову обійти пильність директора магазину йому не вдалось. А тривожна кнопка та оперативне реагування працівників Державної служби охорони дали змогу впіймати злодія «на гарячому».

Минулого тижня молодик, який, до слова раніше вже був судимий, потягнув із крамниці гаманець вартістю 494 гривні.

Не впійманий раз, крадій вирішив повторити «подвиг» вдруге. Зі слів продавців працівники ДСО дізналися, що під кінець робочого дня директор на камерах відеоспостереження побачила і впізнала чоловіка, який минулого тижня вкрав у відділі гаманець. Хлопець був одягнутий в той самий одяг. Не гаючи часу, жінка натиснула тривожну кнопку виклику міліції. На сигнал тривоги миттєво зреагував наряд групи затримання Управління Державної служби охорони.

Зрозумівши, що за ним слідкують, молодик викинув гаманець та попрямував до виходу, де його вже чекали міліціонери охорони. На цей раз любителюдармівщини вийти сухим із води не вдасться, на нього очікує кримінальна відповідальність за скоєння грабунку. Слідство у справі триває.

Тернопіль крадіжка злодій магазин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі