Наступна екскурсія від «Самопомочі» заведе в Старе місто

Щонедільні безкоштовні екскурсії Тернополем продовжуються. Не нехтуйте можливість по справжньому пізнати місто в якому живете, його історію та неповторність.

Минула екскупрсія, яку провів краєзнавець Тарас Циклиняк, а організувала міська "Самопоміч" розповіла учасникам про довоєнне місто. Цікавинки вулиць, будівель, непересічні постатті та вражаючі події... таку інформацію ви не знайдете в Вікіпедії чи в підручниках.

- Цього разу на екскурсію прийшло два десятки бажаючих, - каже куратор напрямку "Невідомий Тернопіль", учасниця "Самопомочі" Наталія Джуган. - Більшість – місцеві. І це здорово. Коли люди по справжньому дізнаються про рідне місто, вони по іншому на нього дивляться. Я не пропускаю жодну екскупрсію і можу сказати, що горда тим що живу в Тернополі. Місті, яке не поступається цікавістю Львову чи Києву, а окремими сторінками буття якого цікавляться навіть в Голівуді. Бо воно того варте.

Тема наступної екскурсії "Старе місто". Зосередиться вона в Центральній частині Тернополя. Учасники екскурсії за три години проживуть п'ять століть. Дізнаються яж жило місто, чим воно славилось, та за чим нам, сучасникам, варто шкодувати.

- Крім того почуємо про історію тернопільських храмів, унікальних місць та людей, які творили ауру старого міста та є його беззаперечними символами, - каже пані Наталія. - Охопимо період від 1540 року до наших днів. Дізнаємося про історію стареньких камениць та сучасних пам’ятників.

ДОВІДКА

Зголоситися на безкоштовну недільну екскурсію можна в офісі "Самопомочі", що на Руській, 52. Довідки за номером 52-27-27.

Наступна екскурсія від «Самопомочі» заведе в Старе місто, фото-1 Наступна екскурсія від «Самопомочі» заведе в Старе місто, фото-2
екскурсії по Тернополю від Самопомочі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі