Тернополян закликають допомогти маленькому хлопчику стати на ноги

Близько 40 000 гривень необхідно для придбання слухового апарату та проходження реабілітації для однорічного Володі Коваля із Тернополя.

Діагноз "органічне ураження центральної нервової системи" хлопчику поставили в Києві в «Охматдиті», крім того в дитини є проблеми зі слухом, розповідає мама малюка Олена Коваль.

- На даний момент дитина не повзає, не сидить, я вже не говорю про ходьбу, - ділиться Олена. - В Тернополі ми періодично проходимо лікування, є зміни, хоч і маленькі, проте для нас вони настількі очікувані і  бажані, зрозуміти нас можуть лише батьки, які стикалися з подібними проблемами.

Володя дуже життєрадісний, любить гратись з іграшками. Тож лікарі кажуть, що є всі шанси поставити його на ноги, але діяти потрібно вже, не втрачаючи часу, поки він ще маленький. Адже окрім неврології, дитина має проблеми зі слухом, розповідає жінка.

- Якісні слухові апарати зараз дуже  дорогі. А так хочеться, щоб Володя сказав своє перше слово "мама". Як молода сім я ми невзмозі надати йому повноцінної реабілітації, оскільки вона вимагає значних витрат. Загалом, на слуховий апарат та проходження реабілітації потрібно близько 40 000 грн. Тож ми звертаємось до всіх небайдужих людей. Для нас важлива кожна гривня, адже попереду на Володю  чекає довгий процес реабілітації, - розповідає 20хвилин Олена.

Зараз батьки вже отримали направлення на проходження реабілітації в спеціальному центрі з 5 жовтня. До того часу  вони сподіваються зібрати необхідні кошти і на реабілітацію і на опталу слухового апарату для хлопчика.

Довідка:

Кошти на лікування Володі можна переказувати на картку Приватбанку 5168 7555 0228 4686.

Деталі за тел.: 068-225-01-74 - Олена.

Тернопіль допомога дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі