У Тернополі «кучерява Сью» заряджає пасажирів тролейбуса оптимізмом на весь день

Жінка-кондуктор у тролейбусі №183, який курсує за маршрутом №2, дарує усім пасажирам такий заряд позитивної енергії, що його вистачає на весь день.

Люди відзначають її позитивне мислення, оптимізм та почуття гумору.

Тернопільська журналістка Яніна Чайківська не втрималася, щоб не згадати добрим словом про про жінку на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Другий рік поспіль намагаюся доїхати на роботу тільки тролейбусом №183, який їздить по маршруту №2. Це повязано із надзвичайно привітним кондуктором, яка працює в ньому. Для себе цю жінку я назвала кучерява Сью. Вона і справді має файні кучерики. Та її особливість у тому, що вона щоранку заряджає всіх довкола себе позитивом на весь день. Своїх пасажирів вже встигла достеменно вивчити. "Доброго дня! Маєте бажання оплатити проїзд? Ви сьогодні дуже святково вбрані, а вчора чимось були засмучені" або ж "У мене нема здачі зі 100 гривень, але ви мій постійний пасажир, нічого оплатите завтра, бажаю вам хорошого дня". 
Як виявилося не я одна шанувальниця кучерявої Сью. Сьогодні жінки і чоловіки тихо ділилися враженнями: "Так люблю її, вона вміє гарно підзарядити мене на весь день. Від її слів аж жити хочеться". До речі, ця кондуктор і ввечері не втрачає оптимізму. Як кажуть, не місце прикрашає людину", – написала Яніна Чайківська.

кондуктор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі