У Зарваниці під час прощі для військовослужбовців покажуть фільм про АТО

Всьоме Тернопільщина збиратиме до Зарваниці представників силових структур та членів їх родин. Всеукраїнське військове паломництво відбудеться цього року 18-20 вересня.

«Під час паломництва  повинен бути забезпечений належний рівень охорони громадського порядку, пожежної безпеки, організації медичної допомоги, - зазначив голова ОДА Степан Барна. – Також буде підготовлене необхідне обладнання для перегляду фільму про події на Сході. Такі заходи є особливо важливими у час боротьби за незалежність та суверенітет. Такі події лише посилюють потребу у спільній молитві за здоров’я наших бійців та за мир у країні».

Під час прощі на військових чекає молебен перед Зарваницькою іконою Божої Матер, урочиста хода до скульптури Матері Божої (площа перед Собором), відправлення хресних обітів у купіллі св. Анни, Хресна Дорога, особиста молитва, заупокійна Божественна Літургія за полеглими захисниками Вітчизни,  поминальна хода зі свічками від Парафіяльної Церкви Пресвятої Трійці до площі перед Собором , панахида, покладання квітів та молитва за Невідомого солдата, чування, духовно-мистецька програма.
Вранці 20 вересня військові візьмуть участь в Архиєрейській Літургії.
Військове паломництво організовується Департаментом Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Нацгвардією України, Державною прикордонною службою України та Міністерством назвичайних ситуацій України, державною пенітенціарною службою України. Кожна із цих зазначених структур надасть можливість бажаючим взяти участь у паломцницьких заходах.

Зарваниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі