На Тернопільщині через байдужість чиновників діти мліють з голоду?

До журналістів сайту Чортківщина без Цензури звернулися батьки школярів, які кажуть, що їхні діти сидять голодні у школах.

«Звертаються до сайту, як останньої інстанції про допомогу, батьки чортківських школярів. Наші діти вчаться в Чортківській ЗОШ №5, №2, №7, гімназії, вони і ми дружимо і спілкуємося між собою. І ми дуже схвильовані, що в міських школах не має харчування! Ніякого!

Спочатку, на святі Першого Дзвінка нам повідомили у кожній школі, що харчування буде — по 5 грн з місцевого бюджету, решта — за гроші батьків. Ми й на таке згідні. Але тиждень пройшов — діти голодні. Чуємо, що в селах району діти їдять, добре їдять, сума, кажуть, на 1 учня більше від 10 гривень, за державні гроші. Малі діти — за державні, великі — за гроші родичів.

А в нас чому не так? Наш міський голова з начальником відділу освіти Яремко не мають дітей і не розуміють яка то біда, коли діти голодні — світ їм крутиться, тошнить, купа уроків, гуртки, репетиторство. Спочатку казали, що мають готувати в 5 школі і возити по всіх школах міста. Але як то собі уявляють, одні будуть їсти холодне, а другим взагалі не стане? Хто гарантує якість розвезених як небудь продуктів, хто гарантує гаряче харчування? Ніхто, бо їм байдуже здоровя наших дітей! От на дороги гроші є, бо там можна заробити. А на харчування дітям — нема. В Заводському діти моєї сестри смачно їдять з 1 вересня, ми хочемо в район, до тих керівників,які дбають про дітей. І не треба нам міста обласного підпорядкування , в якому нема діла до дитячих проблем. Директор нашої школи просив нас поки ще мовчати ,не писати нікуди, але ми не можемо не вилити свого почуття невдоволення. Може Вербіцький і Яремко хоч після нашого листа задумаються над проблемою, яка є нагальна і вирішать її.», — йдеться в листі.

Тернопільщина школа харчування байдужість чиновників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі