Суд по справі заступника міського голови Тернополя перенесли

Сьогодні, 16 вересня, у Тернопільському міжрайонному суді під головуванням судді Федора Берегуляка мало відбутися підготовче судове засідання по справі хабарника – заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського.

Однак засідання перенесли на 23 вересня, повідомляє кореспондент «Номер один».

Як виявилося, судове засідання перенесли через відсутність сторони позивача (тобто представника Генеральної прокуратури України). Вчора, 15 вересня, до суду з Генпрокуратури без будь-якого пояснення надійшов лист, що їхнього представника не буде.

Зауважимо, на судове засідання прийшли кілька десятків осіб спортивної тілобудови. Які, очевидно, були як на стороні Володимира Камінського, так і його противники, що вимагають покарати чиновника-хабарника за всією суворістю закону.

Нагадаємо, у травні ц.р., як повідомляло управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, у посадовця Тернопільської міської ради під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис. грн.., які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки. Загалом заступник міського голови Володимир Камінський вимагав та отримав неправомірну вигоду на загальну суму 217 тис. грн.

Тернопіль суд хабарник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі