Анатолій Гриценко: «За півтора роки владі вдалося лише обвалити гривню та підняти ціни і тарифи»

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко наголошує, що для покращення економічної ситуації в Україні потрібно здійснити реформи, які зламають хребет корупції, створять сприятливі податкові умови для малого та середнього бізнесу та покращать інвестиційний клімат.

«За півтора роки не проведено необхідних реформ, які б створили нормальні податкові умови, які б стимулювали бізнес, зламали хребет корупції, щоб можна було чесно працювати і захищати свою власність, відновили справедливий суд та інвестиційний клімат, тому продовжується падіння», - вважає політик.

«Прогнози, які дає сам Уряд зводяться не до того, що буде зростання, а буде зменшення темпів падіння. За два роки економіка впаде відсотків на 30% і потім доведеться дуже довго все надолужувати», - наголосив він.

Коментуючи заяву Міністерства фінансів України, про те, що стан економіки України через 25 років досягне рівня Швейцарії, Гриценко зазначив: «Через 25 років від нинішнього складу Кабміну не буде нікого і звітувати про обіцяне зростання не буде кому. Я дуже хотів би, щоб економіка України зростала такими темпами, які забезпечать їй підняття до рівня Швейцарії, але при тому зверну увагу, що Швейцарія за цей час піде набагато далі».

Лідер «Громадянської позиції» зауважив, що із 62 заявлених реформ владі вдалося обвалити гривню, підняти ціни і тарифи на газ та житлово-комунальні послуги.

 

Реформи Гриценко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі