На Тернопіллі через Інтернет подають звітність 1370 суб’єктів підприємницької діяльності

Сьогодні застосування Інтернету все більше стає невід’ємною частиною життя не лише суб’єктів підприємницької діяльності, а й пересічних громадян. Тому закономірно, що податковою службою свого часу було розроблено програмне забезпечення для подання податкової звітності в електронному вигляді.

Відтак, платники податків змогли особисто відчути переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Як показує практика, спробувавши лише раз звітувати в електронному вигляді, платник податків вже ніколи не повернеться до паперового документообігу.

Протягом жовтня 2011 року Тернопільською об’єднаної ДПІ укладено 183 договори з суб’єктами господарювання для подання податкової звітності в електронному вигляді. Більшість з них – 163 – з платниками податку на додану вартість. Загалом засобами телекомунікаційного зв’язку для подання звітності через мережу Інтернет скористалися 1370 суб’єктів господарювання, з них: 1144 зареєстровані у місті Тернополі та 226 – у Тернопільському районі. Більшість із них складають платники податку на додану вартість, а це – 1119 суб’єктів господарювання. Питома вага суб’єктів підприємницької діяльності, що подають звітність в електронному вигляді, порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла з 38,9% до 85,2%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі