Чи варто тернополянам скуповувати цукор

Сезон збирання цукрових буряків почався на Тернопільщині. Цього року в області працює два цукрових заводи – Збаразький і Чортківський. У планах аграріїв – переробити понад мільйон тонн цукрових буряків.

У Тернополі цукор дорожчаєАграрії запевняють, що цукру в області буде достатньо, і ціна на цей продукт підвищуватися не повинна. Оскільки об’єктивних причин для цього немає. Проте на спекулятивному ринку можливо все. Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Напора радить купувати цукор вкінці осені, пише ЗЗ.

Незважаючи на зменшення площ цукрових буряків, дефіциту цього продукту бути не повинно. «Цього року площі цукрових буряків становлять 16, 5 тисяч гектарів, торік було 36, 5 тисяч гектарів. Зменшення площ пов’язане із економічними факторами, а також із циклічністю. Наступного року плануються більші площі», – зазначає Олег Напора.

Через аномальну спеку на початку осені, цукрові буряки почали збирати пізніше, ніж минулого року. Відтак з’явилася необхідність змінити графік посівної.

Тернополяни скуповувати цукор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі