
20:30, 16 вересня 2015 р.
Тернополяни можуть скористатися послугою безкоштовного масажу
Однією з послуг, які надаються у відділенні соціально-медичних послуг є масаж, який здійснюється не лише руками, а й з використанням спеціальних вібромасажерів.
За допомогою масажу покращується стан імунної системи, розширюються і відкриваються кровоносні судини, покращується кровообіг, збільшується кількість червоних кров'яних клітин, особливо у випадках анемії.
Такий вид масажу завжди викликає у хворих позитивні відчуття: поліпшує самопочуття, зменшуються болі і скутість, з'являється відчуття приємного тепла і розслаблення або бадьорості. Такі позитивні фізичні та психічні ефекти масажу завжди заохочують наших підопічних до даної процедури, пише ТВ.
Тернопільсьский територіальний центрзапрошуєвсіх бажаючих на масаж. Довідки за телефоном 23-56-53.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:42
ТОП новини
Оголошення
21:17, 23 квітня
13:00, 29 квітня
12
12:10, 1 травня
27
12:12, 26 квітня
live comments feed...