У Тернополі мости на Бродівській і Промисловій ремонтуватимуть не один рік

Два півкілометрові мости – на вулицях Промисловій і Бродівській – зведені на початку 80-х років минулого століття. Із плином часу тут з’явилися аварійні ділянки.

МАР’ЯНА КОЛОМІЄЦЬ, кореспондент ІНТБ: «Шляхопровід на Промисловій сполучає основну частину міста з промисловою зоною. Наповнені вантажівки, фури та безліч інших автівок проїжджають тут щодня і у великій кількості. Дорога ж тут – латана-перелетана, а на тротуарі – справжні дири».

Саме тому міст на вулиці Промисловій почнуть ремонтувати. Тут утворилися два деформаційні шви, які можуть призвести до аварійних ситуацій. На ремонтні роботи виділили близько 300 тис. гривень, передає ІНТБ

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології: «Значить, ми якраз поки що тимчасово провели роботи із ліквідації тих ям, які утворилися на тому деформаційному шві. Вже проводять роботи в даний час з поточного ремонту тротуарних блоків, де утворилися провалля, скажем, де бетон обвалився».

На Бродівському мості потрібно замінювати практично всі деформаційні шви та колесовідбої, ремонтувати пішохідні блоки. Тобто, роботи – не на один рік, пояснює Андрій Дроздовський. Цьогоріч планують відремонтувати частину ділянки і виділили на це 2,5 мільйони гривень.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології: «Капітально відремонтувати ділянку вулиці Бродівської перед шляхопроводом із заміною колесовідбивачів. І також зробити заміну першого деформаційного шву з капітальним ремонтом так само покриття. Подивимося під час проведення робіт і в якому стані знаходяться перехідні плити. Якщо необхідно, також будемо їх заміну робити».

Також тут оновлять пішохідні доріжки. В управлінні ЖКГ кажуть, під час ремонту на мостах частково перекриватимуть проїжджі ділянки. Автомобілі пересуватимуться по одній частині дороги, поки ремонтуватимуть іншу. Пізніше – навпаки. Наступними роками оновлювати мости продовжать.

Тернопіль мости на Бродівській і Промисловій ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі