На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні з нагоди відзначення Дня рятівника на Театральному майдані працівники служби з надзвичайних ситуацій провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

В рамках заходу жителі міста можуть оглянути техніку рятувальних служб та отримати інформацію про правила безпеки. Рятувальники розповідають: чим більше проінформована людина, тим більше вона може правильно діяти під час надзвичайних ситуацій. Тому на виставку були запрошені і діти шкільного віку. В рамках акції можна було оглянути також  боєприпаси часів Другої Світової війни.

З нагоди професійного свята кращих працівників ДСНС у Тернопільській області  нагородили відзнаками. Окрім цього, управління ДСНС Тернопільської області сьогодні вручило грамоти волонтерам, які збирають допомогу для армії. Логістичний центр допомоги бійцям АТО отримав подяку «За ефективну співпрацю та вагомий внесок у забезпечення особового складу управління ДСНС України у Тернопільській області, який виконує завдання за призначенням в зоні проведення  антитерористичної операції».  

На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1 На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 1
На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 2
На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 2
На Театральному майдані виставили техніку ДСНС і відзначили найкращих рятувальників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі