• Головна
  • «Пожертви людей впали на 95%»: волонтери логістичного центру знову просять про допомогу для армії
17:45, 17 вересня 2015 р.

«Пожертви людей впали на 95%»: волонтери логістичного центру знову просять про допомогу для армії

Волонтери логістичного центру допомоги бійцям АТО повернулись зі Сходу. Вони відвозили допомогу для армії. Після цього рейду їх склад порожній, як ніколи. Кажуть, немає взагалі нічого. І хоч у людей вже вкотре  просити посприяти продуктами чи одягом соромно, та все ж сподіваються на допомогу небайдужих.

Волонтери Логістичного центру допомоги біцям АТО тільки повернулись зі сходу. Допомогу бійцям возили по лінії фронту від Станиці Луганської до Пісків. Після цієї поїздки склад порожній. Справу свою кажуть, продовжувати вважають обов’язком. Тож сподіваються на допомогу продуктами чи грошима людей та меценатів, передає TV4

– Зараз з початком осені меценатські пожертви і людей пожертви впали на 95%. Це я сміло можу говорити. Я це рахую не в валютному, гривневому еквіваленті, а навіть в закрутках чи тушонках, чи продуктах, – розповідає волонтер Логістичного цетру допомоги бійцям АТО Назар Хамуляк.

Допомога бійцям Сходу далі необхідна, бо бойові дії не припиняються. У людей, кажуть волонтери, просити вже соромно, бо на кожен заклик тернополяни приносили усе необхідне. Та у логістичному центрі все ж сподіваються на допомогу небайдужих. На носі зима, а у цей час витрати збільшуються.

– Ті самі бушлати, зимова форма, тепла форма, термобілизна, шкарпетки, футболки. Цю одежу треба мати як мінімум в двох варіантах. Бо як було літо – можна було спокійно випрати, висушити, і за годину часу ти можеш вбратися в ту саму форму, – каже Назар Хамуляк.

Також волонтери запрошують зголошуватись прорабів, мулярів, штукатурів для будівництва на базі 44-ї бригади, яка дислокується в Тернополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Пожертви людей впали на 95%»: волонтери логістичного центру знову просять про допомогу для армії
Оголошення
live comments feed...