• Головна
  • У Тернополі в рамках проекту «Дике поле» діє школа ножового бою
20:00, 17 вересня 2015 р.

У Тернополі в рамках проекту «Дике поле» діє школа ножового бою

Понад рік Микола Більчук разом із однодумцями організовував військово-патріотичний вишкіл «Захисти свій дім». Вже стартував новий соціальний проект під назвою «Дике поле». Він, розповідає організатор, покликаний сформувати у тернополян культуру поводження зі зброєю.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, організатор вишколу «Захисти свій дім» і проекту «Дике поле»: «Психіка у молодих хлопців сформована швидше десь під впливом бойовиків, знаєте. І, думає, от я маю гранату чи вибухівку, я вже крутий. Ми хочемо переконати молодих людей, тобто учнів старших класів в першу чергу, студентів вишів тернопільських, що це не є круто, це не є нормально. Гранати потрібні там на війні. Вибухівка потрібна там на війні. А нам потрібно в разі чого захистити свій власний дім, захистити свою гідність, честь, захистити свою сім’ю, своїх близьких».

Охочі не просто навчаться поводитись зі зброєю, а й освоять законодавство в сфері її придбання, обігу та користування. А ще дізнаються, як до зброї ставляться в інших країнах світу. Відтак сьогодні в рамках «Дикого поля» уже діє школа ножового бою, передає ІНТБ.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, організатор вишколу «Захисти свій дім» і проекту «Дике поле»: «Чому ножового бою? Тому що з пістолетами хоч і ходять у Тернополі, але все-одно не багато людей ходить з пістолетами, а от з ножами ходить дуже багато людей, які сумнівно, чи вони будуть ним ковбаску різати чи, може, в когось цепочку захочуть зняти. Розумієте? Тому ми прийняли рішення, що адекватних людей ми будемо вчити захищати себе, своє майно».

Окрім поводження з холодною, тернополян також навчать користуватись вогнепальною зброєю.

МИКОЛА БІЛЬЧУК, організатор вишколу «Захисти свій дім» і проекту «Дике поле»: «Це є відповідні місця, законом дозволені, і там обумовлено дуже багато всяких речей. Є полігон в Білій, є стрільбища спортивні, є тири, де можна це робити. І ми співпрацюємо з обласним управлінням внутрішніх справ, 44 бригадою. Це все організовано згідно з чинним законодавством».

Охочі стати одним із учасників соціального проекту «Дике поле» можуть звертатись до Миколи Більчука, знайшовши його у мережі Фейсбук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #проект «Дике поле» #школа ножового бою
Оголошення
live comments feed...