Невдовзі у Тернополі розпочнуться «Театральні вечори»

Всеукраїнський фестиваль “Тернопільські театральні вечори” вже втринадцяте відбудеться у нашому місті.  Проходитиме він із 26 вересня до 4 жовтня, а одразу після нього в театрі розпочнеться новий театральний сезон.

“Театральні вечори” цього року зберуть не дебютантів. Із виставами у наше місто приїдуть режисери із сусідніх областей, які отримали номінації фестивалю у попередні роки. Їх вистави будуть різнопланові і за стилістикою і за жанрами. Це українська та зарубіжна класична та сучасна драматургія.

– Тут приїздять повноцінні театральні колективи з повноцінними роботами, з роботами яскравими, бо всю афішу ми переглянули, передивились, бо хотіли, щоб для тернополян був повноцінний мистецький тиждень великим і гарним святом, – розповідає тв4 головний режисер Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Т. Шевченка Олег Мосійчук.

26 вересня “Театральні вечори” відкриє оновлена вистава “Гуцулка Ксеня”. Присвячена вона буде світлій пам’яті сценографа Казимира Сікорського, який цього дня народився. А вже наступного дня у неділю виставу за п’єсою сучасного драматурга Наталі Ворожбит під назвою “Зерносховище” покаже перший український театр для дітей та юнацтва .

– Тема Голодомору прочитана просто сучасною мовою театру.  Відгуки у Львові просто кардинально різні про цю виставу. Комусь вона просто, люди відкидають, такого бути не може на театрі, а це зроблено на високому професійному рівні, а інші говорять, що такого ще не було, – каже режисер.

Приїдуть у наше місто і театри Івано-Франківська, Чернівців, Луцька, Хмельницького, Львова. Квитки вже можна купувати у касі театру, їх ціна віз 30-ти до п’ятдесяти гривень. Триватимуть “Тернопільські театральні вечори” до 4 жовтня. Цього дня відбудеться урочиста академія із нагоди 85-річчя Тернопільського театру.

Тернопіль "Театральні вечори"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі