На Тернопільщині молодь проходить бойову підготовку

Учасників вишколу ознайомили з видами зброї. Після розповіді керівника проекту, (позивний Сенсей), студентів навчили поведінці під час обстрілу, поводженню з різною зброєю , а також позиціям бою з ножем та в рукопашному змаганні. На майданчику лунали і вибухи.

"Я задоволений цим навчанням, бо ніколи не отримував такого досвіду. Тепер переконаний , що при нагоді зможу захистити себе та свій дім у цей неспокійний час", - каже учасник 3-х годинного вишколу Віталій.

"Для нас найбільший пріоритет – це національно-патріотичне виховання нашої молоді. З початку років незалежності в Україні не пропагувалися національні ідеї. Тож зараз , особливо в такий час створення центрів національно-патріотичного виховання є одним з перших і найважливіших завдань. Ми і надалі будемо проводити подібні вишколи по бойовому злагодженню молодих українців. Я щиро дякую, насамперед, організаторам цього заходу та студентам, які взяли участь у ньому", - коментує захід очільник Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський.

Тернопільщина молодь бойова підготовка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі