Тернополяни скаржаться, що у місті жахливий сморід

Жителі міста скаржаться, що у місті неприємний запах.

"Я проживаю на Злуки. Вже декілька днів на вулиці стоїть жахливий сморід фекалій. Неможливо відкрити вікно у квартирі. Смердить по всьому масиву. Запах вночі стає ще нестерпнішим і це не прорвало каналізацію чи ще щось... Щоб засмердіти весь масив це має бути щось дуже масштабне! В серпні місяці вже було таке... тепер все повторюється. Це не може бути запах від удобрень навколишніх полів. Такого жаху  ніколи ще не було в Тернополі", пише тернополянка Юлія. 

Ситуацію коментує начальник управління ЖКГ міста Микола Лесів: ще вчора (17 ВЕРЕСНЯ) ми об'їхали усі місто і не знайшли нічого, щоб могло викликати такий запах. Цей неприємний запах у місті - з птахофарбрики у Гаях. Звідти викидають усякі нечистоти. Оскільки птахофабрика розміщена за межами міста, то цю проблему повинні вирішувати у обласній держекологічній інспекції. Про проблему уже повідомили начальнику інспекції Миколі Батогу і він повинен її вирішити, пише 20 хвилин

Нагадаємо, у серпні теж у місті стояв жахливий сморід. Тоді заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський пояснював, що в Тернополі смердить через фермерів.

Тернополяни місто жахливий сморід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі