Скандальновідомий благодійний фонд намагався у Тернополі відкрити свій лохотрон

Фонд “Своїми руками” з директором Андрєєм Климовим (перефарбований скандальновідомий благодійний фонд “Їжаки”) намагався в Тернополі відкрити свій лохотрон. Про це повідомляє відомий волонтер міста Лілія Мусіхіна.

Перед нами свої офіси вони відкрили в Хмельницькому та Вінниці . Директор віддділу “Їжаків” у Запоріжжі (де на нього відкрито кримінальне провадження за шахрайство), є також директором фонду “Своїми руками”.

- Двоє із “гастролерів” були раніше засудженими, при ретельному огляді запрошених спеціалістів із МВС у них було вилучено ряд цікавих речей, в тому числі і розписка одного з працівників кров’ю про продаж душі директору фонду. І ще всякого-різного, про що сказати не можу. Всі “волонтери” отримували зарплату. В них також вилучили оголошення про набір на роботу із щоденною оплатою праці. Номер телефона, за яким набирали на роботу – 097-006-09-88.  Хотіли зняти тут офіс, квартиру, набрати людей, – каже Лілія

- А ви, панове шахраї,не совайтесь до нас в місто! Бо… ну дурні ми на всю голову і такого не пробачимо. Там де попустять державні органи, ми не подаруємо.

До речі, після цієї події Лілії погрожували, пише Погляд. Тому вона попереджає, що якщо щось з нею раптом станеться – винна банда Клімова.

Тернопіль благодійний фонд лохотрон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі