Тернопільщина щотижня годує столицю дешевими продуктами

Виявляється, сільсько-господарські підприємства області змушені щотижня(!!!) їхати сотні кілометрів до Києва, аби там подавати свою продукцію на ярмарках.

Як розповів начальник обласного управління агропромислового розвитку Андрій Хома, раніше щотижня до столиці везли дари ланів по два райони. Але потім стало очевидним, що для нашої області це – завелике навантаження, тому почали відправляти господарства лише одного району.

«За нами у Києві закріплений Оболонський район. По черзі всі райони їздять туди з продукцією, по 5-6 машин у тиждень», – розповів Андрій Хома.

За ярмарку наші сільгоспвиробники продають товару на 260-280 тис. грн., загалом Тернопільщина в Києві на ярмарках наторгувала уже на 5 млн. грн.

За даними Андрія Хоми, наші делегації до столиці супроводжує начальник районного управління сільського господарства. Після приїзду члени делегації вранці телефоном інформують керівництво нашої облдержадміністрації, що вони прибули і в якій годині почали торгувати, а після завершення торгів звітують про виручену суму.

«У киян оцінка схвальна. За участь наших сільгоспвиробників у ярмарках ми вже маємо дві грамоти і дві подяки від голови адміністрації Оболонського арйону», – зазначив Андрій Хома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі