У Тернополі на цвинтарі рятувальники гасили масштабну пожежу (фото, відео)

Як повідомив у соцмережах тернопільський фотокореспондент Микола Василечко, у суботу, 19 вересня 2015 року, масштабна пожежа спалахнула на смітнику Микулинецького цвинтаря в Тернополі.

За словами Миколи Василечка, вогонь охопив значну ділянку смітника над урвищем у східній частині кладовища, куди «добросовісні» тернополяни зсипають намогильне сміття, а дирекція цвинтаря, як і міська влада в цілому, не мають бажання чи не хочуть вирішувати цю проблему. Цвинтарне сміття з насипаних куп зсувають трактором в урвище. Тому тут час од часу й виникають пожежі, які починаються з підпалів? пише Погляд.

“Пригадую святкування листопадового чину 1 листопада 2013 року, – зазначив пан. Микола. – Тоді тут теж горів цей же смітник. Бульдозером намагалися засипати загоряння землею, але не вдалося — вся міська та обласна влада тоді була тут і нюхала дим від згарища, зокрема були тут тодішній голова обласної ради Олексій Кайда зі заступниками, Сергій Надал зі свитою. Але очевидно, що той дим їх не напоумив зробити лад із цим смітником”.

Суботній смог від згоряння всякої всячини більше розсіювався в напрямку вулиці Микулинецької на Велику Березовицю й далі, але й Тернопіль вже який день у димовій завісі: сотні і тисячі малих бур’яново-сміттєвих вогнищ димлять на городах по всій Тернопільщині. Нашому люду втовкмачити в мізки думку про шкоду для екології, для здоров’я від такого спалювання — фантастичне сподівання. І сотні тисяч людей цілодобово дихають тим отруєним повітрям.

У Тернополі на цвинтарі рятувальники гасили масштабну пожежу (фото, відео) (фото) - фото 1 У Тернополі на цвинтарі рятувальники гасили масштабну пожежу (фото, відео) (фото) - фото 1
Тернопіль Микулинецьке кладовище пожежа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі