У Тернополі в парку дітки робили для бійців АТО янголів-охоронців

20 вересня у Тернополі в парку імені Шевченка пройшла акція «Хай береже тебе ангел, солдате», організатори - Управління ДСНС України у Тернопільській  області.  

На майданчику зібрались діти різного віку – від трьох до п’ятнадцяти років. Більше 170 учасників власноруч виготовляли для українських військових ангели-обереги.

«Ці обереги захищатимуть наших воїнів від куль, адже в кожен з них вкладена частка душі й віра в перемогу тих, хто долучився до їх виготовлення», - каже організатор акції Наталія Гесюк.

Діти щиро дарували частинку свого тепла солдатам. Протягом кількох годин за столами кипіла робота – у підсумку змайстрували близько 200 виробів. Крім оберегів, малюки старанно виводили на аркушах паперу побажання миру, добра, мужності та міцного здоров’я. Вони знайшли багато теплих слів на підтримку наших героїв. І чи не в кожному листі на передову можна прочитати: «Повертайтеся додому живими та неушкодженими!».

Акція покликана підняти моральний дух українських солдатів на передовій, нагадати їм, що Україна пам’ятає, переживає і молиться за своїх захисників. І головне – їх люблять і про них знають наймолодші українці.

Дитячі вироби та листи вже найближчим часом передадуть нашим солдатам, які захищають Україну на Сході.

Тернопіль діти обереги для бійців АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі