• Головна
  • У Тернополі двоє людей загинули у жахливій ДТП
Офіційна інформація
13:40, 21 вересня 2015 р.

У Тернополі двоє людей загинули у жахливій ДТП

Офіційна інформація

Двоє людей загинуло в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася у понеділок, 21 вересня.

Близько 11.00 на проспекті Степана Бандери, навпроти магазину “Орбіта”, темний автомобіль “Хонда” збив двох пішоходів – чоловіка та жінку. Потерпілі переходили дорогу на пішохідному переході. Внаслідок удару вони загинули, а автомобіль з місця пригоди втік.

Правоохоронці розшукують автомобіль і звертаються до усіх, хто став очевидцем даної автопригоди, відгукнутися. Окремо звертаються слідчі до водіїв, які з 10.50 до 11.10 проїжджали цією дорогою і мають відеореєстратори, надати відео для ідентифікації автомобіля-втікача.

Надати інформацію можна за номерами телефонів: 27 12 82, 27 12 84, (067)350 29 04 або на лінію “102″.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #двоє людей загинули #жахлива ДТП
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення