Тернополяни зібрали 120 тисяч грн., щоб купити електроенцефалограф для обстеження хворих дітей

“Марафон добрих справ”, метою якого є збір коштів на електроенцефалограф для дітей хворих на епілепсію, удруге відбувся у Тернополі. Цього разу тернополяни набігали 18 тисяч гривень. Тепер загальна сума сягає 120 тисяч. Організатори марафону надіються, що найближчим часом зберуть повну суму, щоб купити нарешті медичне обладнання.

“Найсильнішими бувають ті, хто направляє свої сили на добрі справи” – під таким лозунгом у Тернополі 18 вересня відбувся “Благодійний марафон добрих справ”. Його мета – збір коштів на електроенцефалограф. На цьому медичному обладнанні безкоштовно проводитимуть обстеження дітей хворих на епілепсію. У Тернополі марафон пройшов вдруге. На першому етапі, який відбувся у травні цього року, зібрали понад 33 тисячі гривень, до початку другого етапу в організаторів уже було близько 100 тисяч, передає TV4.

– На сьогодні вже майже зібрано 100 тисяч гривень, залишилася третина – 50 тисяч. Сьогодні ми чекаємо і активістів, і громадських політичних діячів, ми чекаємо представників спортивних шкіл, танцювальних шкіл, до нас долучилася і модельна школа, нас підтримують студенти, особливо студенти медичного університету, студенти іноземці. Їх зацікавила дана проблематика, була така цікава ідея спільно з українцями зробити хорошу справу для Тернополя, – розповідає організатор проекту Ната Бенч.

На Театральному майдані зібрались сотні людей, щоб допомогти хворим дітям. Тут можна було побачити як і старших людей, так і дітей, матерів з немовлятами, студентів та іноземців. Як і першого разу, щоб взяти участь у марафоні, охочі мали зробити благодійний внесок, за який отримували браслети.

Страртували учасники о вісімнадцятій тридцять від Театрального майдану. Ті, хто найшвидше подолали дистанцію у півтора кілометра, отримали призові сертифікати на місячне відвідування спортивного клубу. Загалом на цьому етапі тернополяни набігали 18 тисяч 346 гривень і тепер зібрана сума – близько 120 тисяч. Коштів на обладнання поки не вистачає, та організатори не засмучуються і кажуть, що влаштовуватимуть такі акції, доки діти Тернопільщини не матимуть енцефалографа.

Тернополяни 120 тисяч гривень електроенцефалограф хворі діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі