
20:55, 21 вересня 2015 р.
У центрі Тернополя знову спалахнула пожежа
Нині ввечері – знову пожежа в центрі Тернополя.
Зараз вогонь погасили. В повітрі ще трохи відчувається запах диму, однак значного задимлення не було. Як повідомляють очевидці, спалахнуло приміщення колишнього ЖЕКу №3, яке вже горіло неодноразово. Мешканці сусідніх будинків кажуть: найімовірніше – хтось підпалює. Як повідомляє “Доба”, пожежники вже згортають свою роботу. Офіційну причину займання поки не повідомляють.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:31, 13 червня
