Через вибори міліціонерів з Тернопільщини відкличуть із зони АТО

Зважаючи на те, якими пристрастями супроводжувалися довибори у Чернігові, правоохоронці Тернопільщини під час жовтневих  виборів хочуть бути «у всеозброєнні».

Наразі для забезпечення належним чином охорони громадського порядку на всіх дільницях наразі бракує людей.

«Тому хочемо відкликати своїх із зони АТО. Нам потрібно орієнтовно ще 200 міліціонерів, щоб вони були тут під час виборів. Думаю, міністерство нас почує», – каже начальник обласного управління міліції Олександр Богомол.

Він наголосив, що кримінальна відповідальність за правопорушення пі час виборів посилилась. Відтак застеріг представників усіх партій від дій, які згодом для них можуть завершитися криміналом.

«Виборчі перегони почалися, дуже гарячі, судячи з того бруду, який ллють один на одного кандидати. Але це їхні справи – будуть потім з’ясовувати стосунки у суді. Ми ж застерігаємо від кримінальних дій. На минулих виборах в області було відкрито 11 кримінальних проваджень, 8 згодом закрили. 3 справи було скеровано до суду: за голосування за інших осіб та знищення виборчої документації», – зазначив Богомол.

За його даними, люди, які фігурували в цих провадженнях, обішлися штрафом або умовним терміном, оскільки вчинені ними порушення були не надто значними і не вплинули на результати виборів.

вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі