
11:15, 22 вересня 2015 р.
На Тернопільщині через замикання електромережі згорів будинок
21 вересня о 23:01 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарської будівлі у селі Вівся Козівського району.
Вогонь знищив господарську будівлю. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі, матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:31, 13 червня
