11 спортсменів Тернопілля стали майстрами спорту України

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян вручив одинадцяти спортсменам області посвідчення «Майстер спорту України».

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України таке звання присвоєно: чемпіону Європи з боксу серед юнаків Віктору Петрову, чемпіону України з боксу серед юніорів Артуру Мезенцеву, чемпіону України з боксу серед молоді Олександру Білику.

Звання «Майстер спорту України» також присвоєно бронзовому призеру Чемпіонату України з гирьового спорту Михайлу Домінюку, чемпіону України з авіамодельного спорту Віктору Левицькому, срібній призерці Чемпіонату України з важкої атлетики серед дівчат Іванні Павлик, чемпіону України з легкої атлетики Олегу Данилюку, чемпіонці України з санного спорту в командній гонці серед дорослих Світлані Кравчук, чемпіонці України з веслування на байдарках та каное серед дівчат Марті Сеньків.

Здобули звання «Майстер спорту України» срібні призери Чемпіонату Світу з футболу Михайло Костів та Богдан Бадло.

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян побажав спортсменам не зупинятися на досягнутому й далі своїми звершеннями та перемогами приносити славу Тернопільщині та Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі