Відтепер тернополяни можуть контролювати рух маршруток

Наразі таблиці з похвилинним розкладом руху маршрутних автобусів встановлено на  50-ти зупинках, ще на 30-ти їх обіцяють вивісити до кінця року.

Фінансують виготовлення розкладів руху повністю за приватні кошти, без залучення міського бюджету. Це, в принципі, очевидно: корисна інформація займає лише одну четверту частину площі таблиці, решта… скажімо так, відомості про підприємців, які зголосилися дати гроші на виконання обіцянки влади.

Взаємовигода очевидна. Водночас і ця схема працює недосконало. За словами начальника управління транспорту міської ради Ігоря Мединського, на сьогодні фахівці управління повністю систематизували всю інформацію щодо похвилинного руху транспорту на всіх 210-ти зупинках Тернополя, тож затримка не за ними, а за іншими ланками взаємовигідної схеми.

Як би не було, нарешті за багато років тернополяни, принаймні їх чверть, зможуть нарешті контролювати рух маршруток та чітко знати, коли ті запізнюються, випереджають графік чи „сходять” з маршруту, пише газета "Місто". До слова, останні випадки часто мають місце  у вечірній час. Ігор Мединський при виявленні фактів порушення водіями графіків руху просить тернополян негайно звертатись до управління транспорту за телефоном 54-15-14. Обіцяє реагувати на кожен факт порушення.

— По кожному випадку недотримання графіків руху транспорту буде проводитись службове розслідування, — каже Ігор Мединський. — Якщо маршрутка запізнилася з вини водія, він буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності.

Водночас не відмовляється Ігор Мединський і від обіцянки влади обладнати маршрутки навігаторами. Проте, чи встигнуть до Нового року — наразі невідомо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі