• Головна
  • “Самопоміч”: Ми обрали для участі у виборах найдостойніших
14:00, 22 вересня 2015 р.

“Самопоміч”: Ми обрали для участі у виборах найдостойніших

Тернопільська «Самопоміч» висунула кандидатів для участі у місцевих виборах. В Об’єднанні стверджують – обрали найдостойніших представників, які зможуть принести у владу зовсім інші цінності.

Кандидатом на посаду міського голову Тернополя висунуто народного депутата України Тараса Пастуха. “Ми чітко бачимо, що Тарас Пастух, це людина з моральними цінностями. Він пройшов фронт, розуміє цінність мирного життя, знає потреби своїх мешканців, проблеми свого міста, а отже у разі обрання працюватиме в інтересах громади. Як і інші члени команди, Тарас Пастух пройшов своєрідну народну люстрацію. “Самопоміч” відкрила свої списки задовго до виборів, аби до місцевих органів влади були обрані найдостойніші”, - зазначив під час конференції народний депутат України фракції “Самопоміч” Руслан Сидорович.

За словами Тараса Пастуха, на посаду міського голови він кандидує маючи сформовану команду управлінців, які готові брати на себе відповідальність за реалізацію тих змін, яких очікують тернополяни від місцевої влади. “Ми беремо участь у виборах, щоб змінити ситуацію у місті Тернопіль. Сьогодні у нас вже є сформована команда. За час виборчої кампанії ми представимо тернополянам чітку програму дій та змін у разі нашого обрання. А головне – ми хочемо принесту у владу зовсім інші цінності. Це прозорість, відкритість, і служіння громаді. Це єдиний спосіб подолати ту тотальну зневіру до влади, яка панує на місцях та на державному рівні”, - зазначив Тарас Пастух.

Кандидати від “Самопомочі” у Тернопільську міську раду будуть практичному у кожному окрузі - із 42 округів представники Об’єднання будуть у 38. У виборах до Тернопільської обласної ради братиме участь 44 кандидата-мажоритирника (загальна кількість округів в області 64).

“Ми не ставили собі за мету заповнити 100 відсотків округів, бо для нас найважливішим є якість кандидата, а не їх кількість. Важливо, аби громада Тернопільщини отримала достойних представників у місцевій владі, - пояснив лідер Тернопільської “Самопомочі” Андрій Грицишин. - Понад рік ми працювали у як громадська організація, реалізували численні соціальні та громадські проекти, відстоювали інтереси тернополян у складних питаннях. І наші кандидати – це люди, які насамперед своїми справами довели вміння та бажання працювати на користь громади”.

У “Самопомочі” також заявили про принципово новий підхід до формування списків кандитатів. “Ми вкотре задаємо стандарти, бо шукаємо людей, які відповідають нашим політичним стандартам, сповідують наші цінності та мають підтримку серед своїх громадян. Саме таких кандидатів ми пропонуємо виборцям Тернопільщини”, - зазначив народний депутат України фракції “Самопоміч” Руслан Сидорович.

Нагадаємо, кандидатуру Тараса Пастуха на посаду міського голови Тернополя було запропоновано на Всеукраїнському з’їзді “Самопомочі” у Києві.

Коментар Єгора Соболєва, народного депутата “України” про кандидатуру Тараса Пастуха

“Тарас мій сусід у парламенті, сидимо поруч. Переконаний - це зразковий державний діяч. З одного боку, в його історії був досвід бізнесу, досвід створення нового, управління людьми. Це дуже послідовний та ініціативний депутат. Скажу так: якби парламент складався з таких людей як Тарас Пастух, то більшість проблем в державі вже були б вирішені. Тому велике прохання до тернополян — підтримуйте таких людей, вам пощастило що вони у вас є. Переконаний — Тарас багато зробить для Тернополя.

“Самопоміч”: Ми обрали для участі у виборах найдостойніших, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#“Самопоміч” Тернопіль обрала найдостойніших
Оголошення
live comments feed...