У Партії регіонів кажуть, що їхній депутат ще не зовсім хабарник

Як ми повідомляли, обласна прокуратура за фактом вимагання і отримання хабара у 2 тисячі доларів США порушила кримінальну справу стосовно директора комунального підприємства міста Збаража.

Інформацію про те, що затриманий є депутатом Збаразької районної ради від Партії регіонів, в обласній партійній організації коментують обережно, пише "ЗЗ".

– У мене також є інформація, що у Збаразькому районі затриманий начальник чи керівник комунального підприємства, який вимагав і отримав хабара. І в даному випадку не залежить від кого він став депутатом, це просто людина, яка вчинила аморально. А боротьба із корупцією і хабарництвом повинна починатися із себе. І якщо це є навіть представник Партії регіонів і підтвердиться факт отримання хабара, тому що це потрібно спочатку довести у суді, то, зрозуміло, що ми будемо максимально сприяти тому, щоб ця людина понесла покарання, – запевнив заступник голови обласної організації ПР Петро Гоч.

Водночас жодних імен регіонал не назвав.

За неофіційними даними, чиновника, котрий попався на хабарі, називають «правою рукою» мера Збаража, який теж представляє Партію регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі