На Тернопільщині не вистачає кадрів для формування повноцінних виборчик комісій

Виборчі комісії у селах на Тернопільщині порушили Закон України "Про місцеві вибори". Вони включили в свій склад менше людей, ніж потрібно. Крім того існує ризок фальсифікацій - у ТВК однорідний партійний окрас.

Так, у Великих Гаях шестеро членів виборчої комісії з "Народного фронту".

У телефонній розмові голова Тернопільської районної виборчої комісії  Галич Ганна Миколаївна, зазначила, що не може на даний час пояснити, чому у складі Великогаївської сільської виборчої комісії шестеро членів є представниками від однієї політичної партії і їй цю інформацію ще потрібно уточнити, пише БезТабу.

Спостерігачі від Громадянської мережі ОПОРА в Тернопільській області у своїх попередніх повідомленнях уже висвітлювали проблему із формуванням сільських та селищних виборчих комісій та нестачею кадрів у їх складі. Проте, ця проблема залишається ще актуальною. 

До прикладу, в газеті Тернопільської районної ради  «Подільське слово» від 18 вересня 2015 року було опубліковано склад сільських та селищних територіальних виборчих комісій Тернопільського району. Проаналізувавши оприлюднені дані було виявлено, що у складі Почапинської сільської виборчої комісії лише 5 членів, у Буцнівській, Смиковецькій, Миролюбівській сільських виборчих комісіях лише по 8 членів. У Самолусківській сільській виборчій комісії Гусятинського району, Тернопільської області в опублікованих даних про склад комісії також вказано лише 8 членів.

Тернопільщина кадри виборчі комісії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі