Журналіст провів ніч на сміттєзвалищі під Тернополем (фото)

Журналіст Андрій Янович заради експерименту провів вечір та ніч удома в чоловіка, що відсидів 25 років, і день на сміттєзвалищі під Тернополем.

"Один друг на мусорке 5 тысяч долларов нашел. Последний зуб даю, что правда! Сам бабки пересчитывал. Парень какой-то, наверно, заначку от жены в старой автомобильной камере прятал, а потом выбросил. Друг за находку поляну хорошую выставил. Два месяца на свалку не ходил, пока все не пропил, – розповідає 61-річний Борис Григорович із села Ігровиця під Тернополем. – А я два сервиза серебряных нашел. Отдал за 4 литра водки и закусь", - йдеться в репортажі журналіста Газети по-українськи.

Борис Григорович і півсотні його односельців заробляють збиранням скла, пластику, паперу й металу на сміттєвому полігоні біля села. Туди вивозять непотріб із обласного центру. Маршруткою з Тернополя можна доїхати до Ігровиці за 5 грн. 350 хат стоять обабіч траси, що прямує до Почаєва.

"Отсидел 25 лет. Два раза за убийство – всё случайно, в драках. Потом уже тут приписали кражу. На свалку хожу пять лет. За день гривен 50 беру легко. А те, кто вкалуют на полную – так 100 рублей имеют. Жена умерла год назад. Ее три раза на свалке мусором засыпало, откапывали. Я уже свое отжил. Жду смерти. Грыжа вылезла, а на операцию надо две пенсии. Почему другую жену не ищу? Я своей Наташе не изменял за жизни, тем более и после смерти не изменю", - переказав кореспондент розповідь Бориса Григоровича.

"Перепитую у його друга: чи справді дружину Бориса Григоровича засипало сміттям? "А нєх... було лізти під машину. Та мусорка не одного вгробила. От Надьці з Ігровиці пару років тому КамАЗ ноги переїхав – здавав назад, а вона п'яна лежала, не могла стати. Померла. Представляєш, як після того водітєлю? Як мєнти потім на мусорку приїхали, то всі по кущах – нема кому свідчити, що мужик не винен. Він ще потім трохи поїздив і звільнився. Микола Франківський, молодий пацан – років 40, замерз. Всьо через то, що не закусував. 150 – і вже готовий. Ще якби йшов через село, то хтось би підібрав. А то через поля – впав п'яний, устати не міг, то його на другий день тільки найшли", - розказав Янович.

 


Джерело: Gazeta.ua

Журналіст провів ніч на сміттєзвалищі під Тернополем (фото), фото-1
Журналіст провів ніч на сміттєзвалищі під Тернополем (фото), фото-2
Журналіст провів ніч на сміттєзвалищі під Тернополем (фото), фото-3
Журналіст провів ніч на сміттєзвалищі під Тернополем (фото), фото-4
Журналіст провів ніч на сміттєзвалищі під Тернополем (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі