Ріст вартості проїзду у тролейбусах: бути чи не бути

Якщо Міністерство фінансів України підтвердить міській раді готовність виплатити додатковий 1 млн. грн. дотацій за перевезення пільговиків, у Тернополі піднімуть вартість проїзду у тролейбусах з 1,25 до 1,5 грн.

За словами міського голови Сергія Надала, міське управління економіки подало у Мінфін розрахунки, які містять економічні обґрунтування щодо тарифу 1,5 грн.

«Cобівартість перевезень уже давно є більшою за 1,5 грн. А у разі підвищення тарифу ми матимемо право отримати на 1 млн. грн. більше дотацій за перевезення пільговиків, що досить суттєво. Однак якщо Мінфін не буде готовий компенсувати цю суму, то ще вирішуватимемо, чи піднімати вартість проїзду, адже розуміємо, що всі люди вже звикли до 1,25 грн», – зазначив міський голова.

При цьому він висловив переконання, що ціну на квитки таки варто піднімати.

«Слід розуміти, що «Тернопільмьсікелектротранс» – це комунальне підприємство. Всі хочуть їздити у нових тролейбусах, але у міста коштів на їх закупівлю немає. І якщо ми залишимо тариф 1,25 грн. і далі працюватимемо у збиток – це шлях в нікуди. Тим паче, що такої низької ціни як у нас на проїзд у тролейбусах у сусідніх містах просто не існує», – зауважив Сергій Надал.

Нагадаємо, що з 1 грудня у Тернополі планувалося збільшити вартість поїзду у тролейбусах до 1,5 грн, ця інформація була розміщена на офіційному сайті КП «Тернопільмьсікелектротранс». Втім зараз, як дав зрозуміти мер, все залежатиме від того, чи знайде Мінфін кошти для надання Тернополю додаткового мільйону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі