У неділю міліціонери знову навідаються в село, де їх побили прихильники УПЦ МП (відео сутички)

Після конфліткту у Катеринівці, де під  час сутички між прихильниками УПЦ КП та УПЦ МП пострадали навіть міліціонери, учора відбулася нарада в голови Кременецької РДА за участі сторін релігійного конфлікту.

Учатсь у ній взяли також начальника райвідділку міліції та голова сільської ради.

За даними представників "Правого сектору", після трьох годин перемов священослужитилі обох конфесій доовилися про почергов івідправи.

"Узголили з представниками сільської громади наступне:
- УПЦ або переобладнає примішення не діючої музичної школи села під церкву, або розпочне нове будівництво храму, якщо сільська рада виділить відповідну земельну ділянку;
- до 07 травня 2016 року богослужіння в приміщені існуючої церкви, будуть проводитись відповідно до додатково узгодженого графіку, а після цієї дати церква перейде до УПЦ КП;
Представники УПЦ пообіцяли громаді села, що більше не буде "чужих поломників" біля їхньої сільської церкви, а також наголосили, що будуть дотримуватись усіх інших домовленостей.
Таким чином, приміщення церкви, враховуючи вчорашню ситуацію з масовою бійкою, та діючого законодавства України, перегодить до нової релігійної громади Української Православної Церкви Київського патріархату!
Це не повна перемога більшості жителів села Катеринівка, а компроміс, який на думку самих же людей з плином часу вгамує конфлікт!
Наскільки дієвими та результативними будуть сьогоднішні перемови покаже час, але на всяк випадок у цю неділю ще буде чергувати наряд міліції", – йдетьс в повідомленні кременецького "Правого сектору" у Фейсбуці..

Катеринівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі