Біля Тернополя почали відкриті уроки футболу, аби зацікавити дітей до занять спортом

192 дитини одночасно, на одному футбольному полі, вправляються у грі мільйонів. Сьогодні на стадіоні Великих Гаїв Тернопілського району почали відкриті уроки футболу – традиційний щорічний масовий розважальний захід, який об’єднує молодших школярів і спрямований зацікавити дітей до занять спортом.

Відкриті уроки футболу – це п’ятиденний фестиваль, протягом якого спеціально навчені тренери-педагоги навчають дітей різним футбольним тонкощам і, аби дітям було цікавіше, усе це проводять як розвагу, а не як тренування. Цьогоріч учасниками спортивного свята стали 192 дитини із 24 різних шкіл Тернопільського району, дійство проводять на стадіоні Великих Гаїв, повідомляє тв4. Футбольне поле традиційно розділили на 12 секторів, а дітей поділили на 12 команд. Кожна група працює по 15 хвилин і у кожному майданчику на дітей чекає щось нове. Дітям таке дійство – подобається.

– Ми дуже любим футбол, хочу грати за Барселону! Це як життя наше. – Що більше любите, грати чи дивитися? – Грати! (одноголосно відповідають діти). Якщо дивитися, то ти сам такого не попробуєш, а якшо грати, то ти попробуєш, – говорять діти з Великобірківської школи.

Усі учасники відкритих уроків футболу Федерація Футболу подарувала футболки. Сто мячів по закінченні фестивалю рівномірно розподілять у школах-учасниках заходу. Також організатори дякують всім, хто долучився до свята. Головна мета фестивалю “Відкриті уроки футболу” – популяризація цього виду спорту серед молодших школярів.

– А може комусь сподобається, а може хтось завтра піде на тренування, буде ходити в секцію, а може хтось іще приїде в свою школу і розкаже іншим. І в подальшому, якщо їм сподобається, щоб і хлопчики і дівчатка займались футболом, виростали як футболісти, як любителі, як професіонали, як професійні футболісти, – каже віце-президент ФФУ, голова Федерації Футболу Тернопільської області Віктор Мариновський.

Тернопіль уроки футболу молодь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі