• Головна
  • «Піднялися ціни, а допомагати воїнам стало складніше» – волонтери Тернопільщини про економічну кризу
12:45, 23 вересня 2015 р.

«Піднялися ціни, а допомагати воїнам стало складніше» – волонтери Тернопільщини про економічну кризу

Благодійний концерт, під час якого збирали гроші і теплі речі для земляків, що несуть службу у зоні АТО, відбувся у Збаражі.  Це добрий спосіб згуртувати людей і надихнути їх на добрі справи, переконані організатори. Про земляків, які несуть службу у зоні АТО, у Збаражі не лише пам’ятають, про них тут дбають, запевняє організатор благодійного концерту і батько героя Небесної сотні Устима Голоднюка.

– Таке поняття як волонтерство, воно починає занепадати через те, що іде зубожіння населення, кусаються ціни і воїнам стало складніше і складніше. Для цього потрібні певні кошти. Починається осінь, насувається зима Ми плануємо забезпечити зимовим одягом, взуттям, а для цього потрібно багато коштів. Цей концерт він і зворушить населення і сколихне їх до допомоги. Щоб таким чином привернути увагу до подій на Сході, – розповів TV4 організатор благодійного концерту Володимир Голоднюк.

Іванну Козиру стати волонтером спонукало становище в країні і не лише.

– Найперше – виховання, то батьки з самого малечку заклали ту любов до рідної землі і в такий час для Батьківщини не могла лишитися осторонь і займаюся волонтерством упродовж 8-ми місяців, – каже волонтер Іванна Козира.

Ярмарок солодощів, збір грошей і патріотичний концерт. Розваги із користю поєднали у Збаражі. З особливою глибиною звучали пісня-реквієм “Пливе кача” у виконанні “Тріоди” і “Небо падає”, яку виконав Андрій Лучанко. Свій твір співак присвятив пам’яті збаражчанина Устима Голоднюка. Ширший репортаж із цієї події дивіться у програмі Галини Мацейків “Сільський календар” у неділю, 27 вересня о 14-ій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Піднялися ціни #допомагати воїнам #волонтери Тернопільщини #економічна криза
Оголошення
live comments feed...