• Головна
  • ФК «Тернопіль» не встояв перед «Шахтарем» (відео голів)
21:00, 23 вересня 2015 р.

ФК «Тернопіль» не встояв перед «Шахтарем» (відео голів)

На кубкову гру «Шахтар» заявив чотирьох гравців молодіжної команди, всі вони вийшли на поле і, забігаючи наперед, відзначимо, що молодь зіграла чималу роль у перемозі гостей.

Матч розпочався під тиском гостей. Гірники подовгу перекочували м’яч в середині поля, наче натякаючи, що поспішати не збираються і все одно дочекаються свого шансу. Тернополяни ж намагались контратакувати за першої-ліпшої нагоди. І навіть мали кілька напів моментів. Особливо гострий шанс мав Тарас Кривий, який отримав м’яча у воротарському майданчику після скидки головою Ігоря Сороцького, однак затягнув з ударом і упустив момент, йдеться у репортажі офіційного сайту клубу.

Біля воріт Сергія Чернобая, до пори до часу, все  було спокійно. Лише в середині першого тайму Дентіньо отримав перший шанс для взяття воріт, однак злету, метрів з десяти, пробив неточно. Цей момент наче став знаковим для наступного штурму «Шахтаря». Гості окупували чужу половину поля, а центральні захисники діяли буквально за 10-15 метрів від штрафного майданчика господарів. За такої гри гол назрівав. Кілька небезпечних навісів в останню мить перервав Сергій Чернобай, але на 34-ій хвилині і він виявився безсилим, коли Максим Малишев «розстріляв» ворота гостей метрів з десяти, після прострілу зліва. Тож команди пішли на перерву за пристойного для господарів рахунку – 0:1.

Та старт другого тайму увінчався блискавичною перепасовкою гравців «Шахтаря». Бернарда зліва вивели на ворота і він сильно пробив у ближній кут, прямісінько під опорну ногу Сергія Чернобая – 0:2.

У наступні хвилини тернополяни намагалися організувати контргру. Та все на що спромоглися – намагання Віталія Богданова під дуже гострим кутом пробити в дальню «дев’ятку» (неточно) і удар Ігоря Курила зі штрафного метрів з 35-ти. З яким впевнено впорався Богдан Сарнавський.

А ось гості, отримавши вільні зони, раз за разом тікали в небезпечні контратаки. Кілька моментів «запоров» молодий Коваленко, а ось Бернард не упустив шансу зробити дубль – його удар зі штрафного над стінкою був майже ідеальним – 0:3. До речі, мав бразилець у другому таймі і ще один схожий штрафний, але після повторного удару м’яч забрав голкіпер тернополян. І нарешті на 75-ій хвилині настав бенефіс Коваленка. Спочатку він ювелірним пасом знайшов на лінії воротарського майданчика Андрія Борячука і той зробив рахунок – 0:4, а за кілька секунд вже сам скористався провалом тернополян і забив п’ятого гола.

Гра була зроблена, хоча «Шахтар» не зупинився до фінального свистка. Мав свій момент і ФК «Тернопіль», однак дальній удар Романа Гаврилюка «потягнув» Сарнавский.

Отож, перший матч – невтішні 0:5. Сподіваємося, що у грі-відповіді все буде  вдаліше…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію