Тернополян запрошують на зустріч з Альоною Бабак

У п’ятницю, 25 вересня, у Тернополі перебуватиме заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона Бабак.

Народний депутат фракції “Самопоміч” зустрінеться із громадськістю Тернополя о 18.00 год. в Українському домі “Перемога”. Тернополяни матимуть змогу обговорити з парламентарем питання тарифів, якості житлово-комунальних послуг, теплозбереження в багатоповерхівках та ін.

Також за участю Альони Бабак у Тернополі пройде І Форум ОСББ. “Цільова аудиторія форуму – представники Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та надавачі послуг, – каже співорганізатор заходу, учасник “Самопомочі”, голова спілки “Рада голів ОСББ” Сергій Лупак. – Проте бажаними учасниками будуть і ті тернополяни, які можуть надати конструктивні пропозиції щодо змін чи покращень у сфері ЖКГ та якості послуг для населення”.

На думку Сергія Лупака, комфортні умови можна створити у кожному будинку, “Головне – це бажання мешканців та реальні дії. Форум ОСББ, який у перспективі ми плануємо зробити традиційним, дасть можливість громаді міста отримати необхідні знання правових аспектів ефективної діяльності Об’єднань”.

Розпочнеться Форум 25 вересня о 10.00 год. в Українському домі «Перемога».

Організатори: Громадська спілка «Рада голів ОСББ м. Тернополя», Інститут розвитку Тернополя, «Об’єднання «Самопоміч».

Участь та акредитація ЗМІ за попередньою реєстрацією в офісі «Самопомочі» на Руській, 52 та за номером 52-27-27.

 

зустріч з Альоною Бабак в Тернополі Альона Бабак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі