• Головна
  • Інформація про замінування банків на Тернопільщині не підтвердилася
09:15, 24 вересня 2015 р.

Інформація про замінування банків на Тернопільщині не підтвердилася

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області. За вказаними адресами виїхали екстрені служби.

Усіх працівників та відвідувачів евакуювали. В ході огляду приміщень філій та відділень кількох банків в Тернопільській області представники екстренних служб жодних підозрілих предметів не виявили.

Робота в усіх банках відновилася.

Нагадаємо, що інформація про замінування банків надійшла на лінію “102″ 23 вересня від заступника керуючого однієї з фінустанов близько 11.57.

За його словами, до нього зателефонував невідомий і повідомив, що “Ощадбанк”, “ПриватБанк”, “Аваль”,” Брокбізнесбанк” та усі їхні відділення по області, заміновано.

Правоохоронці встановлюють особу додзвонювача.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #замінування #банки
Оголошення
live comments feed...