Агрохолдинг «Мрія» дбає про благоустрій

Компанія «МРІЯ» – один з небагатьох орендарів, що дбає про благоустрій сільських громад у населених пунктах, де обробляє землі. Так, з початку поточного року на такі потреби Агрохолдинг виділив вже понад 1 млн. грн., і продовжує фінансувати цю сферу в рамках соціально-інвестиційного бюджету у всіх шести областях своєї присутності.

Оскільки, як правило, сільські ради отримують дуже обмежене фінансування, то на такі речі, як впорядкування кладовищ, обкошування прилеглих територій, підтримка в належному стані пам’ятних місць, сміттєзвалищ, доріг тощо, просто не залишається коштів. В «МРІЇ» розуміють, що власними силами селяни не можуть забезпечити належного благоустрою, адже для цього потрібні не лише робочі руки, а й пальне, дорогий інвентар, різні розхідні матеріали.

Саме тому Компанія закупила для сільських громад більше 100 сучасних мотокіс від надійного німецького виробника для обкошування кладовищ, територій шкіл, садочків, сільрад і для інших потреб громади. Начальник відділу соціальних проектів Агрохолдингу Василь Мартюк зазначив: «102 мотокоси загальною вартістю 502,3 тис. грн. ми вже передали в якості благодійної допомоги громадам. Це потужні і надійні інструменти, які послужать не один рік на благо людям. Окрім того, постійно забезпечуємо пальним, адже ця та інша техніка працює на бензині – всього 210 тис. грн. з початку року спрямували на закупівлю пального для наведення благоустрою в селах – це і грейдерування доріг, і загортання сміттєзвалищ, і багато іншого. Плануємо забезпечувати пальним села і в зимовий період, коли потрібно буде розчищати дороги від снігу».

Агрохолдинг «Мрія» дбає про благоустрій, фото-1

Також «МРІЯ» працевлаштувала у різних населених пунктах близько двох десятків робітників з благоустрою, яким власним коштом виплачує зарплати. Вони, в свою чергу, виконують всі роботи по наведенню благоустрою – впорядковують занедбані місця, скошують зарослі травами території, фарбують, прибирають, підмітають і таке інше. У великих селах такі люди дуже потрібні, бо ж роботи для них – непочатий край. Сільські громади висловлюють «МРІЇ» щиру вдячність за те, що не залишається осторонь буденних потреб. Завдяки допомозі Компанії в селах стає не тільки по-європейськи чисто, а й по-українськи затишно.

Мрія Агрохолдинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі