На Тернопільщині господарі виростили картоплину-гіганта

Одна картоплина – на цілу родину. І всі ситі. Не вірите? А дарма. Таке цілком можливо, якщо ця картоплина – справжній гігант. Такий ось, як виріс у Козовій, на городі родини Руснак.

Хорошим урожаєм родину Руснаків не здивувати. У своїй садибі вона завжди відшукувала незвичних розмірів плоди. Цього року родину потішив урожай картоплі. Рекордсменкою сезону стала картоплина вагою 875 грам сорту «Белла Роза» (червона). Його родина на своєму городі вирощує вже не перший рік. Ця картопля завжди дає непоганий урожай і має хороші смакові якості.

Що цікаво, господарі займаються вирощуванням городини не професійно. Як і більшість власників земельних ділянок, висаджують овочі виключно для потреб сім’ї, пише Номер один. Жодних хімічних речовин для стимуляції росту картоплі господарі не використовують. Варто зазначити, гігантська картоплина не є рекордною для родини. Торік господарі виростили бульбу вагою 1,1 кг.  Картоплину-гіганта родина залишила на насіння. Весною господарі подрібнили її і знову висадили у землю.

Що цікаво, попри гігантські розміри бульб, до абсолютного рекорду України вони не доросли. Його кілька років тому зафіксувала картоплина вагою 1,7 кг. А ось найбільшою картоплиною у світі вважається бульба величиною 22 кілограми, яка торік виросла в одному з турецьких містечок. Господар подав заявку до Книги рекордів Гіннеса.

Тернопільщина картопля-гігант
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі