Як міліція Тернопільщини очищується від «паршивих овець»

На допомогу громади розраховує начальник обласного управління міліції Олександр Богомол при формуванні поліції.

Каже, що достеменно з’ясувати усе про людину за короткий час неможливо, а тому інформація активістів буде як ніколи на часі.

«Немає гарантії, що в поліцію наберемо виключно порядних. Бо завжди є «паршива вівця» у стаді. Хтось щось начудить, нап’ється … Від цього ніхто не застрахований. В міліцію приходять різні люди. Але завдяки прозорості процесу ми розраховуємо на позитивні зміни. Загальні тенденції – позитивні», – каже Олександр Богомол.

За його словами, міліція намагається очищуватися від працівників, які пішли в правоохоронні органи ради наживи. Як приклад розповів випадок із патрульною службою. До начальника обласного УМВС дійшли чутки, що за те, щоб патрулювати в районі залізничного вокзалу, міліціонери платять по 2 тис.

Відтак він зібрав правоохоронців і заявив, що платив хтось чи ні – але патрулюватимуть вони в іншому районі. Після цього біля 10 патрульних одразу написали заяву на звільнення.

Інших міліціонерів, які прийшли в міліцію «за заробітками», прийшлося звільнити примусово.

«Недавно викрили двох працівників ДАІ, які наживалися на іноземцях. Один з них зупинив автомобіль. Аби не мати проблем іноземець заплатив 1 тис доларів, які в нього вимагали. Потім цей інспектор побачив,  що на тій же машині їздить інший іноземець, дав «наводку» своєму колєзі і вже той почав вимагати хабар», – розповів начальник УМВС.

Обох інспекторів затримали, щодо них відкрито кримінальне провадження. З роботи хабарників звільнили.

 

 

 

 

 

міліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі