• Головна
  • На Тернопільщині мінімальна зарплата зросте на 160 грн., а стипендія студентів – на 13 %
11:45, 25 вересня 2015 р.

На Тернопільщині мінімальна зарплата зросте на 160 грн., а стипендія студентів – на 13 %

1 вересня, за рішенням уряду, в Україні, зокрема і на території Тернопільської області виросте розмір мінімальної заробітної плати, пенсії, стипендії та зарплати для бюджетників.

Раніше ріст соціальних стандартів передбачався лише в кінці грудня, але за словами Арсенія Яценюка,у  серпні за рахунок детінізації і боротьби з корупцією у Державній фіскальній службі вдалося додатково  зібрати майже 2 мільярди гривень податку на додану вартість. Про це під час прес-конференції розповів директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, пише Тернопільська липа

- Мінімальна заробітна плата зросте з 1218 до 1378 гривень. Для студентів також виросте стипендія на 13 %, тобто студенти ВНЗ 1-2 категорії отримають додатково 112 грн надбавки до стипендії, студенти 3-4 категорій – 95 грн.. Мінімальна пенсія буде підвищена до 1074 гривень. Вчитель без категорії отримає добавку в 470 грн, вчитель вищої категорії – 605 грн. Сімейний лікар буде отримувати додатково 450 грн, а медсестра – 304 грн. Працівники культури отримають додатково 348 грн, а соціальної сфери – 304 грн. Люди з особливими проблемами додатково отримають від 100 до 200 грн. – каже Вадим Боярський.

Директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА каже, що підвищення соцстандартів не вплине на призначення субсидії, адже вона нараховується за аналізом доходів за останній рік.

- У Тернопільській області на отримання субсидій подало вже майже сто тисяч домогосподарств. На даний момент оброблено вже 92 відсотки заявок. На подальше отримання субсидій збільшення соціальних виплат ніяк не вплине, – підсумував Вадим Боярський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #мінімальна зарплата #160 грн. #стипендія студентів #13 %
Оголошення
live comments feed...