• Головна
  • В Дністрі на Тернопіллі знайшли потопельника
10:55, 2 грудня 2011 р.

В Дністрі на Тернопіллі знайшли потопельника

Вчора, 1.12.11р. о 16.45 в р. Дністер поблизу с. Вільхівці Борщівського району виявлено тіло невідомої особи. Попередня причина смерті, за інформацією МНС, – утоплення.

Загалом при необережному поводженні на воді цьогоріч загинула 61 особа (для порівняння  - тза такий же період 2010 р. вода забрала 45 життів)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Оголошення