17:50, 8 жовтня 2015 р.

Задумаймось

Останні події в країні та нашому місті зі свободою слова, демократією, та торжеством закону - є тривожними.

Торкнусь виборів, місцевої політики, роботи ЗМІ!.Іде жорстка боротьба ідей, які народжуються, цінностей, які є вічними та інтересами , які швидко минають. За моїми оцінками інтереси поки що беруть гору. Це спостерігається в роботі правоохоронних органів і влади . Серйозні проблеми в ЗМІ , так як немало їх в нашому місті не виконують основну свою функцію - дати людям правдиву і деталізовану інформацію, а стали справжніми КІЛЕРАМИ. Не менші проблеми і в партіях, де окремі їх керівники проявляють свою політичну чи особисту проституцію. Громадські організації теж переживають не найкращі часи. Дуже прикро! Прикро, що ситуація в Україні серйозно ускладнюється. І ускладнюється не через Путіна. Його вплив не такий вже і великий. Проблеми - внутрішні! Україна потребує лідерів! Справжніх лідерів, як загальнодержавних, так і місцевих! Чесних, жертовних, патріотичних, але не на словах, а на ділі, щоб рятувати її від розвалу. Ми всі є відповідальними за ситуацію, яка є в країні ! Всі! А першу чергу ті, хто наділений владою! Будь-якою владою. Державною, громадсько-політичною, бізнесово- корпоративною, церковною! Ми всі відповідальні! Нам потрібно глибоко задуматись над цим!  

Петро Ландяк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Місцеві вибори #Петро Ландяк
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...