У Тернополі різко збільшилось кількість агенцій нерухомості, які обманюють орендарів

Жителька Тернополя розповідає, що у Тернополі різко збільшилось кількість агенцій нерухомості, які спільно з деякими орендодавцями обманюють орендарів, змусивши людей платити більше.

Про це у соцмережах пише жінка, яка натрапила на “нечистих на руку” людей.

Все почалося, коли сімейна пара вирішила зняти житло. Самостійно, переконує жінка, квартиру в Тернополі важко знайти. Тому довелось звернутись до агенцій нерухомості, пише Тернопільська липа.

- Ми знайшли квартиру біля «Новуса» на вулиці Живова,7 (це було рік тому),нас зустріла привітна жіночка з агенції нерухомості,назву вказувати немає толку,бо після даного випадку вони закрилися, «типу закрилися» ,змінивши назву.Але повернуся до головного,скажу коротко квартира на перший погляд нормальна ,правда меблі були тільки на кухні(стінка),був бойлер і на той час більш ніж прийнятна ціна 1300 грн + комунальні,квартира була 50 кв. двохкімнатна,побутової техніки не було зовсім.ми дали завдаток у розмірі 400 грн а наступного дня повинні були підписати договір,яким нашим здивуванням було коли власниця на підписання договору так і не з’явилася,прислала свою працівницю,та пояснила мовляв власниця за містом і щось сталося з машиною.

Потім до орендарів подзвонила нова власниця, яка вимагала від них грошей за останній міссяць проживання

- В день коли ми почали переїжджати в мене дзвонить телефон і з трубки до мене по хамськи верещить якась жінка,яка пізніше назвалася власницею,мовляв де гроші,я зрозуміла хто це,сказала що вам мала працівниця передати,але виявлося що вона хотіла гроші ще й за останній місяць,про це не йшлося при укладанні договору.Скандалів було багато,багато нервів та моїх сліз.Прожили ми з натяжкою в тій квартирі 2 місяці,потім від сусідів дізналися що за цей рік ми вже 7 пара і що власниця закордоном,а квартира залишена її подрузі на догляд (до слова гроші з нас вимагалися вже на 3 тиждень проживання за наступний місяць з криками,погрозами і обзиваннями),коли ми попросили номер справжньої власниці нас тупо вигнали з квартири,сказавши щоб до вечора нас там не було,коли була спроба визвати міліцію,була погроза що взагалі речі не дасть вивезти,а ми привезли все,починаючи диваном,закінчуючи холодильником.

Після цього випадку – агенція просто змінила назву та продовжує і надалі надавати свої послуги, пише жінка

- До чого я веду,подзвонивши до власниці агенції нам було сказано,що цю чудову людину вона знає не один рік,що це золота людина і на її б місці вона б нас взагалі вигнала не давши навіть одяг забрати,не те що меблі.На тому і скінчилася всі розмова.Далі була змінена назва агенції,штампа свого вони не ставили тай сказано дослівно було щоб ми тим договром собі ж*пи підтерли.От вам і місячна плата агенції нерухомості,от вам і гарантії.

Тернопіль агенція нерухомості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі